مشاوره چیدمان منزل

مشاوره چیدمان منزل

گاهی ما منزل جدیدی را خریداری میکنیم و دلمان میخواهد زیباترین شکل ممکن را برای چیدمان انجام دهیم و برای رسیدن به این هدف و در نهایت رضایت قلبی خودمان بهتر است از مشاوره چیدمان متخصصان این حوزه بهره ببریم تا با آسودگی و راحتی خیال زیباترین چیدمان دکوراسیونه خانه را داشته باشیم که در عین شیک و قشنگ بودنش کاربردی نیز باشد و از کلیه فضاها به خوبی استفاده شود.

انجام مشاوره تخصصی در چیدمان شما را از اشتباهاتی که ممکن است در حین چیدمان دچار شوید آگاه کرده و زمینه رضایت  و اهداف شما را در چیدمان فراهم میکند.در این قسمت ما چند راهنمایی در چیدمان دکوراسیون منزل را برای شما بیان خواهیم نمود.

مشاوره چیدمان منزل
مشاوره چیدمان منزل
  • برنامه ریزی چیدمان دکوراسیون منزل خود را بر اساس شیوه زندگیتان هماهنگ کنید

به عنوان مثال مشخص کنید که آیا دوست دارید از طرح پلان باز برای چیدمان دکوراسیون استفاده کنید و یا اینکه برعکس به دنبال جداسازی هر یک از فضاهای منزل با دیوارو پارتیشن هستید.

مشاوره چیدمان منزل
مشاوره چیدمان منزل
  • الویت بندی برنامه ریزی در چیدمان دکوراسیون جهت رفع نیازها

به عنوان مثال برای اتاق نشیمن کتابخانه مورد نیاز است اما ما فضای کافی برای گذاردن چنین کتابخانه ای در منزل نداریم بنابراین به فکر ایجاد قفسه بندی دیوارها جهت ساخت کتابخانه ای زیبا میکنیم به طوریکه این کتابخانه فضای زیادی از منزل را اشغال نکند و در عین حال کاربردی هم باشد.

مشاوره چیدمان منزل
مشاوره چیدمان منزل
  • حتما نقشه طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون را تهیه کرده و تمامی موارد مورد نیاز در چیدمان را در آن نشان دهید.

برای انجام چیدمان موفق در ابتدا نقشه ی طراحی چیدمان را که توسط متخصصان انجام میگیرد تهیه کنید در این نقشه کلیه لوازم و اثاثیه که قرار است در چیدمان به کارببریم مشخص شده و چیزی از قلم نمی افتد.

مشاوره طراحی چیدمان
مشاوره طراحی چیدمان
طراحی چیدمان منزل
مشاور چیدمان منزل
طراحی چیدمان منزل
مشاور چیدمان منزل
مشاوره طراحی چیدمان
مشاوره چیدمان منزل
  • در هنگام انتخاب طرح چیدمان ایمنی را فراموش نکنید.

در چیدمان دکوراسیون منزل ایمنی باید اول باشد و بسیاری از امکانات رفاهی مانند بالکن، پله هایی که دارای نرده ها نیستند، حیاط های با پوشش سقف شیشه ای گسترده و ویژگی های دیگر ممکن است برای بزرگسالان مناسب باشد، اما ممکن است برای کودکان و سالمندان خطرناک باشد. بنابراین جوانب احتیاط  در زمینه پوشش دادن امنیت را در هنگام چیدمان دکوراسیون از یاد نبرید.

  • در هنگام چیدمان به تناسب اندازه وسایل و مساحت فضای منزل توجه شود

قبل از خرید لوازم و مبلمان بهتر است تا اندازه مساحت محیط را از یاد نبریم چراکه خرید مبلمان بزرگ برای یک مساحت کوچک تنها سبب بسته شدن فضای کوچکمان خواهد شد به طوریکه در هنگام چیدمان امکان تردد و راحتی را از ما سلب خواهد کرد.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون و مشاوره تخصصی چیدمان میباشد.

مشاوره چیدمان منزل و دفتر کار توسط طراح و دکوراتور در محل شما انجام میشود. برای تغییر چیده مان منزل، باید دکوراتور از روحیات و نیاز شما مطلع شود. برای این کار لازم است تا جلسه ای با شما داشته باشیم.

چیدمان تختخواب منزل
مشاوره چیدمان منزل

سپس پلانی از وضعیت موجود خانه یا محل کار تهیه شود و در هارمونی با متراژ و سبک مبلمان و لوازم خانه شما بهترین راهکار پیشنهاد میشود. هزینه مشاوره چیدمان منزل متناسب با پروژه شما برآورد میشود و در آن مدت زمان یا پیچیدگی پروژه مهم است.

چیدمان خانه با طراحانه
مشاوره چیدمان خانه

در سالهای اخیر، چیدمان و دکوراسیون با تغییرات بسیاری در روندهای معمول روبرو شد. یکی از این تغییرات ، گرایش به رهایی از مبلمان ، تابلو ها ، لوازم تزیینی و جایگزینی آن با چیزی مرسوم ، مد روز و متفاوت است. با پیشنهاد دکوراتورها میتوان این لوازم را در هماهنگی با هم و متناسب با منزل تهیه کرد و از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری کرد.

چیدمان خانه با طراحانه
مشاور چیدمان منزل

باید قبول کرد که هیچ خانه ای کامل نیست و این مسئله هم هیچ ربطی به اینکه ابعاد آن چقدر بزرگ و یا کوچک است ندارد. ممکن است شما مشکلات خانه خود را در نداشتن فضای ذخیره سازی کافی، نورپردازی و روشنایی و یا سایر مسائل ببینید. تمامی این مسائل ممکن است برایتان به یک چالش تبدیل شود و ندانید که با آنها چه کنید. با این حال باید این نوید را بدهیم که بسیاری از مشکلات چیدمان دکوراسیون خانه شما، جدا از مسائلی که بیان کردیم، قابل حل هستند.

یکی از مهم ترین نکات در چیدمان منزل ، تعیین محل تمامی وسایل و مبلمان یکی از مهمترین تصمیمات در طراحی و چیدمان داخلی میباشد. به خصوص اگر فضای منزل کوچکی در اختیار داشته باشیم باید برای چیدن وسایل بطور مناسب، بیشتر ظرافت و دقت به خرج دهیم. بسیاری از روانشناسان معتقدند که انتخاب وسایل و ملزومات منزل و نوع چینش آن ها در ایجاد یک محیط کاملا بی استرس و آرامش بخش برای شما بسیار اهمیت دارد.

چیدمان سرویس بهداشتی
مشاور چیدمان خانه
چیدمان میز غذاخوری
مشاوره چیدمان منزل
مشاوره تخصصی چیدمان
مشاور چیدمان منزل

اصلی تزین بخشهای یک چیدمان لوازم بزرگ آن هستند. در این پروژه که به سبک مدرن چیدمان شده است از مبلمان راحتی با فرم مکعبی و  صندلی با لبه منحنی استفاده شده است. برای نورپردزی از ترکیب نور نقطه ای ، نور خطی و سطحی در ارتفاع های مختلف استفاده شده است. برای نورپردازی از چراغ و آویز مدرن استفاده شده است.

برای چیدمان اتاق خواب از دیوار با طرح و تکسچر درشت اسفاده شده اسد. ترکیب بافت درشت با سادگی خانه حس بسیار خاص و مدرنی به محیط داده است. برای چیدمان رنگی از پالت رنگهای طلایی ، نسکافه ای ، سفید ، مشکی و خاکستری استفاده شده است. تنوع رنگی با گیاهان آپارتمانی سبز رنگ و چراغهای آویز کنترل شده است.

مشاوره چیدمان
مشاوره چیدمان خانه

اکنون زمان مناسب برای ورود بیشتر آرامش به فضای زندگی شماست. ایجاد یک محیط شاد، سالم و زیبا به کارایی فضای داخلی شما نیز کمک موثری خواهد کرد و این همان چیزی است که فنگ شویی به آن وارد می شود و به چیدمان خانه با انرژی مثبت تبدیل خواهد شد. هدف ما در چیدمان و دکوراسیون داخلی دستیابی به تعادل در زندگی و فضای کاری شما و به حداکثر رساندن پتانسیل خود برای موفقیت در تمامی حوزه های زندگی شما است. در ادامه نکاتی را برای ترکیب بندی بخشهای مختلف منزل مرور میکنیم.

  • مشاوره چیدمان منزل
  • مشاوره چیدمان خانه
  • مشاوره چیدمان مبلمان
  • مشاوره چیدمان دکوراسیون

برای داشتن خواب آرام، در اتاق خواب باید ازیک رنگ خنثی استفاده شود و در کنار تخت ها باید یک صندلی وجود داشته باشند در عین حال  پشت صندلی در برابر دیواره ی قرار گیرند. در حالت ایده آل، تخت نباید در کنار درب اتاق خواب باشد. کنار تخت میتوان تخت  دیگری قرار دهید تا بتوانید از آن حمایت کنید. گیاهان ، اشیای کوچک تزیینی ، لامپهای دکوری و شمعهای زیبا را بر روی میز کنار تخت قرار دهید تا انرژی عاشقانه ای را معرفی کنید.

مشاور چیدمان خانه

نشیمن یا پذیرایی یا هال: اطمینان حاصل کنید که مبلمان برای اتاق نشیمن، نسبت به فضای آن مناسب است. هر درب ورودی را با مبلمان مسدود نکنید و مبل اصلی را در برابر یک دیوار قرار دهید تا ساکنان را پشتیبانی نماید. برای روشن کردن کنج و فضاهای منفی خانه از لایتینگ و روشنایی استفاده کنید. نور در گوشه ها باعث افزایش شعاع دید و گسترش متراژ میشود.

حمام: حمام باید همیشه با درب بسته و توالت تمیز باشد. این منطقه که در آن ثروت ممکن است تخلیه شود بنابراین دقت در چیدمان آن اهمیت خواهد داشت.

مشاوره چیدمان
مشاوره چیدمان منزل

راهرو ورودی: سالن نشان دهنده فرصت ها است،بنابراین دقت کنید تا انرژی مثبت به راحتی در آن گردش کند برای فعال کردن انرژی  مفید در سالن، یک آینه زیبا و گل های تازه را قرار دهید. گل های تازه فورا انرژی مثبت یک فضا را افزایش می هد.

آشپزخانه: آشپزخانه یک فضای حیاتی است، زیرا انرژی آن نشان دهنده تغذیه و هماهنگی رابطه برای اشخاص است. اطمینان حاصل کنید که سینک و اجاق گاز را در مقابل یکدیگر قرار ندهید زیرا ممکن است منجر به بحث در میان زوج ها شود، زیرا باعث ایجاد تصادف بین آب و آتش می شود.

رنگ ها در آشپزخانه نیز مهم هستند.اجتناب بیش از حد از رنگ سیاه و قرمز . موقعیت اجاق گاز برای تغذیه اشخاص مهم است .اطمینان حاصل شود که در زیر یک پنجره یا به طور مستقیم در مقابل آشپزخانه یا درب جلو قرار نگرفته است.

مشاوره و طراحی چیدمان منزل
مشاور چیدمان منزل

اتاق غذاخوری یا میز در چیدمان منزل اهمیت زیادی دارد زیرا فضای کاری را فراهم می کند که در آن می توانید توجه خود را به آنچه که می خورید متمرکز کنید. در فنگ شویی، فضای ناهارخوری را در نظر می گیریم که مربوط عنصر زمین است که در طب سنتی چینی مربوط به هضم است. برای بهینه سازی انرژی در این فضا، یک آینه بر روی دیوار قرار دهید تا منعکس کننده میز ناهار خوری و گل های تازه روی میز باشد.

مشاوره طراحی چیدمان
مشاور چیدمان منزل

درب ورودی: درب ورودی باید در شرایط مطلوب باشد زیرا ثروت را نشان می دهد. برای جذب انرژی مثبت به درب ورودی خود از یک گیاه زیبا و نور پردازی مناسب را در هر دو طرف درب استفاده نمایید.

باغ یا محوطه سبز: محوطه سبز یا باغ شما نشان دهنده آینده شما است تا اطمینان حاصل شود که همیشه زیبا نگهداری می شود. گل و گیاهان زیبا را همیشه مرتب نگه دارید. باغ پشت سر شما هر دو مورد یعنی سلامتی و ثروت را برای ساکنان آن را نشان می دهند تا اطمینان حاصل شود که همیشه در شرایط خوبی نگهداری می شود. مرزها / حصارها / دیوارها همیشه باید به خوبی نگهداری شوند تا بتوانند به ساکنین در جذب انرژی مثبت کمک کنند.

گروه طراحانه، برترین مشاور چیدمان خانه و دفتر کار ، آماده دیزاین فضای شما عزیزان میباشد. 09123104165 مهندس پناهی

مشاوره
09123104165