پارتیشن جلو در

  • پارتیشن جلو در
  • پارتیشن جلو در سعادت آباد
  • طراحی و ساخت انواع پارتیشن
  • طراحی و دکوراسیون  به روز دنیاتوسط شرکت طراحانه
  • .

پارتیشن جلو در

پارتیشن جلو در همانند سایر پارتیشن ها میباشد تنها تفاوت آن در مکان مورد استفاده است که این نوع پارتیشن معمولا در جلو در به جهت پشیده شدن محل مورد نظر و جدا کردن آن محل از سایر بخش ها استفاده میشود.داشتن فضای باز و بزرگ در منزل و یا دفاتر اداری همیشه مورد توجه بوده است و کمتر کسی است که از داشتن یک فضای باز و دلباز ناراضی باشد مگر آنکه نیاز به یک حریم خصوصی و یا تعریف یک فضا در دکوراسیون شما احساس شود.

پارتیشن ها در غالب جدا کننده ها می توانند این وظیفه را در دکوراسیون شما بر عهده بگیرند،مثلا یک دیوار کوتاه به سادگی می تواند فضای نشیمن شما را از غذا خوری شما جدا کند بدون آن که ماهیت کلی پلان شما تغییر کند و فضای شما گرفته و بسته شود.  در پارتیشن منزل خود اشکال متعارف مربع و مسطتیل را کنار بگذارید! با استفاده از اشکال هندسی و ایجاد الگوهای چرخشی می توانید یک پارتیشن مدرن و منحصر به فرد برای فضای خود طراحی کنید. برای جلو در پارتیشن ام دی اف یا چوبی می تواند جلوه ای از طبیعت در دکوراسیون داخلی شما باشد و جدار شفافی برای جداسازی فضاهای شما محسوب شود.

پارتیشن سرویس بهداشتی
پارتیشن جلو در  سرویس بهداشتی
پارتیشن
پارتیشن جلو در
پارتیشن پیش ساخته زیبا
پارتیشن  جلو در پیش ساخته زیبا
پارتیشن جلو در بع شکل آبنما
پارتیشن جلو در به شکل آبنما
پارتیشن جلو در
پارتیشن جلو در
در پارتیشن منزل خود اشکال متعارف مربع و مسطتیل را کنار بگذارید! با استفاده از اشکال هندسی و ایجاد الگوهای چرخشی می توانید یک پارتیشن مدرن و منحصر به فرد برای فضای خود طراحی کنید. برای جلو در پارتیشن ام دی اف یا چوبی می تواند جلوه ای از طبیعت در دکوراسیون داخلی شما باشد و جدار شفافی برای جداسازی فضاهای شما محسوب شود.
پارتیشن جلو در سرویس بهداشتی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه دریافت سفارش و انجام طراحی و ساخت و دکوراسیون با پارتیشن در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165