پارتیشن چوبی منزل

پارتیشن چوبی منزل

گروه طراحی آماده انجام کلیه خدمات در جهت سفارش و نصب پارتیشن چوبی منزل است.خانه های با پلان باز به شما این امکان را می دهند که خودتان برای جا نمایی فضاهای داخلی خانه تصمیم بگیرید، اما چالش پیش رو در این خانه ها، نحوه جدا کردن فضاهای مختلف است و درست همین جا است که پارتیشن ها به کمک شما خواهند آمد. از پارتیشن چوبی منزل جهت جداسازی فضاهای مختلف استفاده میشود و بهترین گزینه در زمینه جدا کردن فضای غذاخوری از نشیمن ,نشیمن خصوصی و مهمان و یا بستن دید مهمان به اتاق خواب ها میباشد.

استفاده از پارتیشن در دکوراسیون خانه اهمیت زیادی دارد و میتوان علاوه بر زیبایی فضاهای مناسب را نیز از هم تفکیک کرد و حتی فضاهای اضافی را نیز به وجود آورد. پارتیشن ها به دلیل نحوه طبقات و حتی فرم تو خالی نور را از خود عبور داده و با تعبیه نورهای نقطه ای میتوان به عنوان عنصر دکوراتیو در فضا عمل کرد.

در اتاق خواب کودک برای قرار دادن اسباب بازی ها و کتاب های کودکان نیز میتوان از پارتیشن استفاده کرد.در ساخت پارتیشن علاوه بر چوب میتوان از تلفیق چوب یا MDF و یا شیشه و چوب استفاده کرد.

باکیفیت ترین و زیباترین پارتیشن ها در
باکیفیت ترین و زیباترین پارتیشن ها در
به روز ترین پارتیشن ها در گروه طراحان
به روز ترین پارتیشن ها در گروه طراحان

پارتیشن های چوبی که در طراحی و دکوراسیون داخلی جهت تقسیم بندی فضاهای مختلف به کار میرود به دلیل پیشرفت تکنولوژی و صنعت دارای شکل و طرح های بسیار خاص و زیبا شده اند. پارتیشن های شرکت ما متناسب با سبک دکوراسیون شما و بر اساس متراژ فضای مد نظر شما طراحی میشوند و در جای دیگر تکرار نمیشوند به همین جهت بسیار زیبا و خاص و جدید میباشند.هدف اصلی شرکت طراحانه جلب رضایت مشتریان گرامی میباشد به همین علت استفاده از مواد و مصالح با کیفیت در دکوراسیون داخلی از جمله پارتیشن های چوبی جزو اولویت شرکت میباشد.

نصب پارتیشن چوبی سعادت آباد

استفاده از چوب به عنوان یک عنصر طبیعی در طراحی داخلی بسیار زیبا و دلنشین است. با استفاده از پارتیشن بندی ما قادر خواهیم بود تا فضاهای جداگانه ای را به وجود آوریم و بر کارایی و کاربرد آن فضاها در کنار زیبایی آنها و با هزینه کمتر از ساخت و ساز با آجر و سیمان  و … بیفزاییم.

طراحی و ساخت انواع پارتیشن چوبی

یکی از کاربرد پارتیشن ها در طراحی داخلی با پلان باز میباشد که با استفاده از پارتیشن چوبی قادر خواهیم بود تا منطقه نشیمن را از آشپزخانه جدا کنیم.

پارتیشن چوبی نشیمن

استفاده از پارتیشن های چوبی به شکل قفسه بندی برای جدا سازی آپارتمان هایی با مساحت کم و پلان باز هم مفید میباشد چرا که این فضاهای باز در درون پارتیشن سبب افرایش ورود نور طبیعی به درون اتاق شده و در عین حال به جداسازی فضاها از هم کمک خواهد کرد.شرکت ما انواع متنوعی از پارتیشن چوبی به صورت پیش ساخته, متحرک و درب کشویی و … بر اساس سبک و سلیقه شما عزیزان طراحی خواهد نمود.

طراحی و ساخت انواع متفاوت از پارتیشن چوبی
هرینه مناسب ساخت انواع پارتیشن چوبی
دکوراسیون داخلی با پارتیشن چوبی سعادت آباد
کاربرد پارتیشن در زیبایی و جداسازی فضاها از هم
پارتیشن چوبی دکوراتیو
پارتیشن چوبی در طراحی داخلی

پارتیشن
پارتیشن

 

دکوراسیون با پارتیشن
دکوراسیون با پارتیشن
پارتیشن چوبی مدرن
پارتیشن چوبی مدرن

پانل های چوبی کامپوزیت با ساختار ساندویچ با هسته لانه زنبوری  شکل زیبایی از پارتیشن چوبی را برای ما خلق میکنند. آنها با استفاده از انواع موادی چون صفحات چوبی و کاربرد مورد نظر و ویژگی های مورد نیاز برای جداسازی فضاهای مختلف از هم به عنوان پارتیشن چوبی استفاده میشوند. با پیشرفت تکنولوژی طرح ها و شکل های گوناگون از این جنس پارتیشن به صورت متحرک و یا ریلی وکشویی و پیش ساخته در بازار به فروش میروند و صاحبان ملک بر اساس سبک و سلیق خود قادر به تهیه آنها میباشند.

استفاده از انواع پارتیشن چوبی جهت جداسازی فضاها از یکدیگر

دیوار پارتیشن های چوبی دیوارهای تزئینی شگفت انگیز با ضخامت های قابل توجه میباشند که علاوه بر کاربردی بودن آنها در تقسیم فضاها به عنوان عنصری از عناصر دکوراتیو قادر به زیباتر کردن دکوراسیون داخلی میباشند.گاهی اوقات در این پارتیشن های چوبی از مواد و مصالحی چون شیشه استفاده میشود که این امر سبب افزایش ورود نور طبیعی به بخش های مختلف خواهد شد.این پارتیشن ها در راهرو ورودی جهت جدا نمودن فضای ورودی از نشیمن کاربرد فراوانی دارند. طراحان دکوراسیون به هنگام پارتیشن بندی بخش های مختلف نورپردازی مناسب برای آنها را از یاد نمیبرند.

استفاده از پارتیشن ریلی در فضای اتاق خواب

Shift یک سیستم از درهای کشویی چوبی است که به عنوان یک تقسیم کننده معماری برای محیط های خانه طراحی شده است. درب های کشویی در واقع در خانه به عنوان نوعی پارتیشن و تقسیم کننده اتاق برای اختصاص به بخش های مختلف همانند جایی جهت قرار دادن کمد و… استفاده می شود، این درب چوبی کشویی بر روی یک ریل محفوظ حرکت میکند و سبب تقسیم فضای مد نظر خواهد شد.

فروش انواع پارتیشن مسکونی
پارتیشن جلودر ورودی
جداسازی فضاها با استفاده از پارتیشن
شکلی زیبا از پارتیشن چوبی
پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی منزل
پارتیشن چوبی منزل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165