چیدمان اتاق خواب کودک

چیدمان اتاق خواب کودک

در چیدمان اتاق خواب کودک به سادگی آن اهمیت بسیار داده میشود با گذشت زمان این سبک اتاق خواب مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است . كمدها در اتاق‌هاي ساده‌گرا هيچ نقش و طرحي ندارد. نهايت كاري كه روي آنها مي‌كنند این است که به وسيله پتينه روي آن كمي بافت ايجاد كنند؛ همين.

چیدمان اتاق خواب کودک
چیدمان اتاق خواب فرزندان
چیدمان اتاق خواب کودک
دکوراسیون اتاق خواب کودک

کودکان علاقه زیادی به شلوغی دارند. این شلوغی باعث افزایش بینایی و یادگیری محیطی آنها میشود. لطفا محیط اطراف انها را با بافتهای مختلف و شکلهای مختلف پرکنید. ترکیب بندی مناسب را رعایت کنید تا ذهنشان بین ازدحام و ریتم تفاوت ایجاد کند. ترکیب نور پردازی با سطح رنگ و فرمهای خطی و فرمهای انتتزاعی و حجمهای ساده شده تاثیر خوبی در آموزش و بازی آنها دارد.

چیدمان اتاق خواب کودک
چیدمان تختخواب کودک
چیدمان اتاق کودک
چیدمان مبلمان اتاق بازی کودکان
چیدمان اتاق کودک
چیدمان اتاق کودک
چیدمان اتاق کودک
چیدمان اتاق کودک
چیدمان تختخواب اتاق کودک
چیدمان تختخواب اتاق کودک
چیدمان تختخواب اتاق کودک
چیدمان رنگ اتاق کودک

در چیدمان اتاق بازی کودک باید در مرحله اول به امنیت آن توجه نمود چراکه سلامتی کودکانمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است بنابراین در استفاده از وسایل تزیینی و بازی باید مراقب لوازن نوک تیز و ناامن باشیم. بهتر است کف اتاق را از موکت یا قالیچه ویا از کفپوش های پارکی مناسب که انعطاف بالا در برخورد با بدن دارد را استفاده نمود.

از رنگ های روشن و شاد برای افزایش روحیه و شادی کودکان استفاده کنید. بهتر است اتاقی را به عنوان اتاق بازی انتخاب کنیم که دارای پنجره باشد و کودکان بتوانند از نور طبیعی که بسیار مورد نیاز دلبندانمان است استفاده کنند البته جوانب احتیاط را نیز رعایت کنید.

چیدمان تختخواب اتاق کودک
چیدمان تخت خواب اتاق کودک و کاغذدیواری اتاق کودک
  • چیدمان اتاق بازی کودک
  • دکوراسیون اتاق کودک ایرانی
  • طراحی جدید و زیبای اتاق کودک

یک میز متناسب با قد و قواره کودکان و صندلی‌های سفید رنگ S شكل و دو صندلی راحتی با طرح‌های حیوانی جلوه شاد و جذابی به اتاق اضافه میکنند. میتوان از مواد طبیعی استفاده نمود مثلا از سبدهای حصیری  و چوبی زیبا جهت گذاردن اسباب بازی فرزندان استفاده نمود.

در دسترس قرار دادن آثار هنری و موسیقی، به نمایش گذاشتن همه چیز به شكلی زیبا و طبق نظم و ترتیب، و یاد دادن نحوه استفاده محترمانه و مسئولانه از این وسایل به كودكان اصولی است كه در طراحی اتاق میتوان از آن‌ استفاده كرد. البته هنگام طراحی و چیدمان اتاق از نظرات كودكان هم استفاده كنید تا آن‌ها هم در فرآیند طراحی اتاقی كه قرار بود خودشان از آن استفاده كنند سهیم باشند.

  • چیدمان اتاق بازی کودکان
  • طراحی داخلی اتاق بازی کودک
  • چیدمان و دیزاین اتاق بازی کودک
  • چیدمان زیبای اتاق نوجوانان
  • دکوراسیون داخلی اتاق بازی کودک
چیدمان دکوراسیون اتاق بچه ها
چیدمان دکوراسیون اتاق کودک و چیدمان دیوار اتاق کودک

چیدمان دکوراسیون اتاق بچه هاحتي در طراحي اتاق‌هاي مينيماليستي تا جاي ممكن سعي مي‌كنند دستگيره در كمدهاي ديواري را هم بي‌خيال شوند و از انواع مخفيانه آن كار كنند. در طراحي مدرن امروزي درها به صورت كشويي باز می شوند و كمدها قفسه‌بندي‌هاي زيادي دارند تا كوچك‌ترين وسيله‌اي روي زمين قرار نگيرد.

چیدمان دکوراسیون اتاق بچه ها
چیدمان دکوراسیون اتاق دختر و پسرچیدمان دکوراسیون اتاق بچه ها

درواقع اتاق‌هاي مينيمال چند جزء بيشتر ندارند؛ يك تخت، يك‌چراغ خواب، شايد يك تكه فرش و شايد هم يك تابلوي هنري از اجزای آن میباشد. شما می توانید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب های مینیمال از ترکیب رنگ های سفید و سیاه و رنگ خاکستری و رنگ سفید و یا قهوه ای و … استفاده کنید. نورپردازی در طراحی چیدمان تختخواب نقش کلیدی ایفا می کند برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب مینیمالیستی باید به نورپردازی و طیف رنگی ایجاد شده در آن توجه ویژه ای داشته باشید.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان اتاق خواب کودک و اتاق خواب نوزاد میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید: 09123104165مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165