چیدمان دکوراسیون داخلی

چیدمان دکوراسیون داخلی

در این مقاله چیدمان دکوراسیون داخلی در فضای لوکس با خانه با تنالیته روشن را بررسی خواهیم کرد. چیدمان فقط مربوط به خرید چند لوازم نو نمیباشد ، بلکه قوانینی که باعث میشود هارمونی مناسبی با روحیه افراد داشته باشد و حس آنها به محیط منتقل شود.

چرا چیدمان دکوراسیون اهمیت دارد؟

برای چیدمان از نیازهای اولیه و نیازهای ذهنی و عاطفی باید استفاده شود. طرح ساده و خنثی برای پرده و فرش باعث شده تا مبلمان راحت تر کنار هم چیدمان شوند.

طراحی داخلی خانه در الهیه
مشاوره چیدمان خانه

در این خانه لوکس، ما دارای یک تم قوی از مواد طبیعی مانند استفاده از پارچه های سبک و چرم برای مبلمان، چوب و گلدان های گل هستیم. مبلمان اتاق نشیمن شامل قطعات الهام گرفته از Bauhaus مانند صندلی بروکلین توسط ژان ماری ماسود، طراحی نمادین بارسلونا است.

چیدمان دکوراسیون خانه
چیدمان دکوراسیون خانه

سه لوستر مدرن شگفت انگیز برای روشنایی این خانه استفاده شده که لوستر اول در نشیمن توسط Brendan Ravenhill، لوستر اتاق ناهار خوری است از Workstead، و لوستر دیگر هم از مجموعه Mimosa توسط Atelier Areti است.

برای چیدمان دکوراسیون منزل از چه کسی مشورت بگیریم؟

در برندهای معتبر از ظرافت و جزییات خوبی برای ساخت استفاده شده که برای فاصله نزدیک و فضاهای مسکونی بسیار مهم است. چیدمان لوازم منزل

چیدمان لوازم منزل

در این چیدمان سالن پذیرایی از لایتینگ باریک میله ای با رنگ طلایی استفاده شده است. فرم نورپردازی مدرن و زاویه دار است که با فضای مدرن خانه هارمونی دارد.

کسی که محیط خانه را در یک نظر میبیند، جزئیات اصلا برایش مشخص نیست و آنرا نمیتواند کشف کند. درحالی که توجه به همین جزئیات کوچک در خانه، باعث میشود زمانی که کسی محیط خانه را بطور کلی ببیند احساس راحتی کند.

چیدمان میز و صندلی خانه مدرن
چیدمان دکوراسیون داخلی

در این تصویر نمایی از فضای غذاخوری را مشاهده میکنید. صندلی های این میزناهار خوری توسط هانس وگنر طراحی شده و استایل چوبی دارد. میز وسط از خطوط پرانرژی زاویه دار و صندلی ها از خطوط نرم سیال در کنار هم چیدمان شده است،

یکی از نکات مثبت این چیدمان مبلمان منزل ، فاصله مناسب بین مبلمان و بخشهای مختلف خانه است و نظم و آرامش مطلوبی دارد.

چیدمان آشپزخانه سفید
چیدمان دکوراسیون داخلی

آشپزخانه یک محیط متفاوت و لوکس است که توسط عناصری کامل چون چوب، فولاد، سنگ مرمر و مس تشکیل شده است. برای اجاق گاز از یک اجاق گاز فردار به جای رومیزی استفاده شده و رنگ بندی سفید به عنوان رنگ اصلی که با رنگهای سالن ترکیب خوبی ارائه میکند.

چیدمان دکوراسیون
چیدمان دکوراسیون

در ادامه اتاق خواب را بررسی میکنیم. برای طراحی داخلی اتاق خواب از پارکت لمینیت طرح چوب مانند سالن پذیرایی استفاده شده است. مبلمان سبک باهاوس در کنج اتاق دیده میشود. همچنین لوستر فانتزی انتخاب شده که کاملا مدرن است. از تابلوی با طرح انتزاعی برای پشت تخت استفاده شده است. رنگ گرم تابلو ، محیط را کمی گرمتر می کند.

اگر به دنبال چیدمان منزل خود هستید ، طراحانه میتواند، چیدمان دکوراسیون خانه شما را ، با براورده کردن سلیقه و نیاز ذهنیتان انجام دهد.

گروه طراحانه، حرفه ای ترین مشاور چیدمان فضاهای مسکونی و اداری و تجاری آماده دیزاین برای شما عزیزان میباشد. 09123104165 مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره
09123104165